Спортсменки "Єлисавет-Баскет" - у промо-проекті

27.03.13, 17:30

На початку тижня керівництво кіровоградського БК «Єлисавет-Баскет» та «Jane&Vika Creative Group» завершили перший етап промо-акції, яка спрямована на популяризацію баскетболу нашому місті, а також – на привернення уваги молоді, зокрема – дівчат, до цього динамічного, цікавого, гармонійного виду спорту.

Завдяки роботі потужної творчої команди, - фотограф Глафіра Ковальова, стиліст Наталя Горбачова та майстер зачісок Анна Тішкус, - створено серію фото спортсменко у незвичних образах. Завдяки відео, яке знімала протягом проекту Глафіра, а також репортажам Дарини Романської (КОДТРК), вже зараз можна зрозуміти, наскільки вишуканими та цікавими вийшли роботи.

Як розповідає президент клубу "Єлисавет-Баскет" Руслан Згривець, фото будуть використані, у тому числі, для створення сувенірної продукції - календарів, листівок - для фанатів команди. Серед перших результати проекту зможуть побачити читачі журналу «Ланруж», адже вже у квітневому номері капітан команди Олена Жержерунова у незвичному для вболівальників образі буде на сторінках журналу.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!