«Єлисавет-баскет» поступився БК «НПУ-Динамо»

12.01.14, 11:30
фото - Алина Бабенко
фото - Алина Бабенко

В матчі української жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» вдома приймав  БК «НПУ-Динамо». Протистояння між головними претендентами на чемпіонство «Єлисавет-баскет» та «НПУ-Динамо» завжди проходили в цій боротьбі і тримали у напрузі до кінця. То ж і сьогодні глядачі очікували цікавого баскетболу. Матч проходив по принципу «гойдалки». Кіровоградська команда невдало почала матч, повністю програвши боротьбу у першій чверті. А от у наступній змогли відіграти відставання в рахунку до мінус один. Після перерви, на жаль, капітан господарок Ольга Дубровіна завчасно залишила майданчик, «назбиравши» 5 фолів. То ж без неї було складно. Як наслідок киянки вирвалися вперед на 10 очок. У останній чверті кіровоградська команда не змогла змінити ситуацію на майданчику. Найрезультативнішою баскетболісткою стала Огородникова, на рахунку якої 22 набраних очок. У наступному турі «Єлисавет-баскет» 18 січня вдома прийме іншу київську команду «ТІМ-СКУФ».

фото - Алина Бабенко
фото - Алина Бабенко
БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо» 73:89 (13:26, 26:14, 22:31, 12:18)
БК «Єлисавет-баскет»: Кісільова (15 очок+8 підбирань+5 результативних передач), Дубровіна (7+3+7), Кириченко (0+0+0), Кондусь (0+0+0), Робінсон (7+3+2), Римаренко (12+8+2), Чек (0+0+0), Ягупова (19+3+5), Покровенко (0+1+0), Гардін (4+2+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!