«Єлисавет-баскет» поступився БК «НПУ-Динамо»

12.01.14, 11:30
фото - Алина Бабенко
фото - Алина Бабенко

В матчі української жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» вдома приймав  БК «НПУ-Динамо». Протистояння між головними претендентами на чемпіонство «Єлисавет-баскет» та «НПУ-Динамо» завжди проходили в цій боротьбі і тримали у напрузі до кінця. То ж і сьогодні глядачі очікували цікавого баскетболу. Матч проходив по принципу «гойдалки». Кіровоградська команда невдало почала матч, повністю програвши боротьбу у першій чверті. А от у наступній змогли відіграти відставання в рахунку до мінус один. Після перерви, на жаль, капітан господарок Ольга Дубровіна завчасно залишила майданчик, «назбиравши» 5 фолів. То ж без неї було складно. Як наслідок киянки вирвалися вперед на 10 очок. У останній чверті кіровоградська команда не змогла змінити ситуацію на майданчику. Найрезультативнішою баскетболісткою стала Огородникова, на рахунку якої 22 набраних очок. У наступному турі «Єлисавет-баскет» 18 січня вдома прийме іншу київську команду «ТІМ-СКУФ».

фото - Алина Бабенко
фото - Алина Бабенко
БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо» 73:89 (13:26, 26:14, 22:31, 12:18)
БК «Єлисавет-баскет»: Кісільова (15 очок+8 підбирань+5 результативних передач), Дубровіна (7+3+7), Кириченко (0+0+0), Кондусь (0+0+0), Робінсон (7+3+2), Римаренко (12+8+2), Чек (0+0+0), Ягупова (19+3+5), Покровенко (0+1+0), Гардін (4+2+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…