Здорова молодь – наше майбутнє

25.10.14, 12:00

За підтримки Департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації відбувся прес-клуб, темою якого було збереження репродуктивного здоров'я майбутніх поколінь.

Керівник проекту "Здоров'я жінок Кіровоградщини", що його реалізовує Кіровоградський прес-клуб, Ольга Гріднєва, розповіла про роботу організації. Учасники засідання - представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів дізналися про форми і методи просвітницької роботи з молоддю. Питання формування громадської думки про важливість репродуктивного здоров’я, ознайомлення та стимулювання використання сучасних практик планування сім’ї та репродуктивного здоров’я як альтернативи незапланованим вагітностям і абортам продовжує залишатися на часі.

Запрошена до участі у прес-клубі головний лікар Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини Валентина Чирва презентувала роботу спеціалізованого відділення - клініки, дружньої до молоді. Зокрема, Валентина Ігорівна наголосила на тому, що послуги клініки, яка працює на принципах безвідмовності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності, неупередженості підходу до відвідувача, добровільності відвідування та доступності є дуже потрібними для молоді. "На жаль, у роботі ми досить часто стикаємось з дівчатами, які занадто пізно звертаються за лікарською допомогою", - розповіла головний лікар.

Аби додатково поінформувати студентську молодь про клініку, учасники прес-клубу отримали оголошення, які тепер будуть розповсюджені у навчальних закладах міста.

Головне - гості домовились про співробітництво: залучення фахівців клініки до проведення просвітницьких заходів у навчальних закладах, організацію тренінгів, які проводять тренери програми "Здоров'я жінок України".

Довідково: Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу.

Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!