​Кіровоградець заспівав у «Караоке на Майдані»

17.11.14, 16:00

Кіровоградець Владислав Кашпоренко (артист-вокаліст ансамблю «Єлисавет ретро») взяв участь у передачі «Караоке», зйомки якої відбулися цього тижня, пише "Перша Електронна". Владислав пройшов до фіналу «Караоке на майдані». Ведучий телепрограми Ігор Кондратюк зазначив, що гроші фіналіст збиратиме вишитий у капелюх, подарований саме у Кіровограді. Проте оберіг з малої Батьківщини не допоміг кіровоградцю вибороти перемогу. Владислав став лише другим. Усі кошти зібрані під час «Караоке на майдані» підуть на допомогу пораненому кіборгу, який боронив Донецький аеропорт.

Кіровоградець Владислав Кашпоренко (артист-вокаліст ансамблю «Єлисавет ретро») взяв участь у передачі «Караоке», зйомки якої відбулися цього тижня, пише "Перша Електронна".

Владислав пройшов до фіналу «Караоке на майдані». Ведучий телепрограми Ігор Кондратюк зазначив, що гроші фіналіст збиратиме вишитий у капелюх, подарований саме у Кіровограді. Проте оберіг з малої Батьківщини не допоміг кіровоградцю вибороти перемогу. Владислав став лише другим. Усі кошти зібрані під час «Караоке на майдані» підуть на допомогу пораненому кіборгу, який боронив Донецький аеропорт.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ксюша .Кировоградский главпочтамт
Подскажите,к кому обратиться по поводу задержки посилки Joom.Месяц,уже как находится в Украине.
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!