Смакота на ярмарку - від "Кулінарної Сотні Кіровоградщини"

23.04.15, 18:00

Сьогодні на площі Героїв Майдану пройшов перший у Кіровограді та областікнижковий ярмарок «Весняний книговир». У його рамках відбуваєтсья чимало цікавого, наприклад, Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна" (можна передати книги з історії Української держави, її культури, Збройних сил, вітчизняну та світову літературу для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовці).

Також на ярмарку можна було купити ‪смаколики‬ від "Кулінарної сотні Кіровоградщини". На акції було багато народу, було сонячно і дуже цікаво!! Всі кошти, виручені за печиво, будуть направлені на закупівлю томатної пасти, без якої не можуть бути нафасовані борщі! "Кулінарна Сотня Кіровоградщини" потребує коштів, щоб купити крупи, ‪вермишель‬ та томатну пасту - для борщів/супів військовим. Тому ОГОЛОШУЄТЬСЯ збір коштів на карточку! Приватбанку 5168 7420 1161 5253 або приносьте продукти: ‪овочі‬, ‪крупи‬, томатну пасту - у неділю, 26-го квітня з 9.00 до 12.00 у Кіровоградський прес-клуб (буде фасування сумішей).
Комментарии

Вікторія Талашкевич24 апреля 2015 06:32
0
Кулінари старалися не марно - за смаколики отримали 2 576 грн.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…