Музейники розповіли, як ідеї змінюють світ

27.07.16, 10:00

Науковці обласного художнього музею побували на Другому Інтерактивному освітньому фестивалі «Змінимо світ», що проводився для дітей та підлітків у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». Це вже вдруге наш музей взяв участь у фестивалі, на якому було представлено 11 так званих «просторів», серед яких - тематичні простори Мистецтва, Музеїв, Освіти, Науки, Книги, Медіа, Музики, Ігровий, Спорту і дозвілля.

Один з таких «просторів» мав назву МІСТО МУЗЕЇВ. Саме воно під одним дахом на 5 днів об’єднало 25 музеїв з найкращими дитячими програмами та спільними музейними маршрутами. У заходах приймали участь фахівці культури та музейної справи, освіти та науки, представники соціальної сфери та громадських організацій. У МІСТІ МУЗЕЇВ кожен музей представляв свою «музейну історію», яка розповідала про дива, ігри та освіту в давнину у вигляді ігрових програм, квестових завдань та майстер-класів. Найбільшою популярністю серед дітей користувалась гра-квест для трьох вікових категорій учасників, які мандрували Містом Музеїв, виконували цікаві завдання та отримували призи.
Формат кожної інтерактивної музейної експозиції дозволив продемонструвати об’єкти, що вже стали історією, їх сучасні аналоги, процеси розвитку мистецтва, книги, техніки, наукових відкриттів, авіації, музичних інструментів та ще багато інших цікавинок. На території Мистецького Арсеналу було представлено презентаційний стенд Кіровоградського обласного художнього музею та його відділу – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна». На ньому було розгорнуто виставку друкованої продукції про діяльність музею та галереї, а також для всіх бажаючих роздавалися інформаційні та рекламні матеріали, буклети, листівки. Кіровоградський обласний художній музей представляв музейний маршрут «Освіта в давнину» для вікової категорії дітей від 11 до 13 років.

Музейна історія була основана на сюжеті графічного малюнку з фондового зібрання музею, який описував особливості отримання освіти в давнину. В процесі проходження маршруту діти мали можливість скласти пазли, створивши репродукції картин з фондового зібрання музею, а менших учасників чекали розмальовки на мистецьку тематику. Також було проведено майстер-класи по виготовленню пташки миру з ниток та створенню браслетів із стрічок, які викликали неабияке зацікавлення як у дітей, так і у дорослих. Кожен учасник майстер-класу мав можливість забрати свій виріб собі на згадку.
Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи музею, Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…