Чому підліткам до16-ти років не можна користуватися петардами

25.12.16, 12:00

Рятувальники та поліцейські продовжують проводити активну роз’яснювальну роботу з дітьми різного віку щодо правил поведінки під час зимових свят та канікул. Адже саме в цей період виникає велика ймовірність необачних та легковажних вчинків з боку дітей, які залишаються без нагляду батьків. Тому днями навчальний семінар у цікавій пізнавальній формі рятувальники та поліцейські провели у загальноосвітніх школах № 15 та 18, а також у дошкільних дитячих закладах № 70 «Оленка» та №71 «Катеринка».

Фахівець Служби порятунку майор служби цивільного захисту Аліна Бакай розповіла дітям про причини та наслідки необережного поводження з вогнем, наголосила на тому, що до досягнення 16-річного віку заборонено використання піротехнічних виробів, оскільки часто трапляються випадки тяжких травмувань від вибуху петард.

Представник Національної поліції – лейтенант Оксана Білоброва
Представник Національної поліції – лейтенант Оксана Білоброва
В свою чергу, представник Національної поліції – лейтенант Оксана Білоброва поінформувала школярів про те, що розваги з піротехнікою, особливо у громадських та людних місцях, вважається дрібним хуліганством та батьки змушені будуть заплатити штраф за необачність своїх дітей. Також школярі та малеча згадали разом із рятувальниками та поліцейськими про небезпеку виходу на кригу на відкритих водоймах та наслідки такої екстремальної розваги. Крім того, діти перевірили свої знання правил дорожнього руху для пішоходів і отримали на пам’ять про прослухану інформацію листівки застерігаючого змісту.

Прес-служба У ДСНС в областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!