Школа мистецтва отримала Золоту медаль на Міжнародній виставці

24.03.17, 16:00

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» відбулися у березні у Києві. Їх організували Компанія «Виставковий Світ» за участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

На Міжнародній виставці було представлено вагомі здобутки освітян з питань підвищення якості навчального та виховного процесів, реалізації законів про освіту та науку, використання новітніх засобів навчання, тощо. Для учасників виставки проводилися конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи за участю провідних науковців.

- Як і минулого року, наш колектив представляв освіту Кіровоградщині на Міжнародній виставці, яка зібрала понад тисячу учасників освітнього процесу з метою подальшого пошуку ними ефективних шляхів підвищення якісного показника національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, сприяла обміну досвідом і думками між колегами ,- інформує директор Кіровоградського навчально-виховного об'єднання (гімназія - інтернат школа мистецтв) професор Анатолій Коротков.

Для учасників виставки було проведено
рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів, закладів післядипломної та неперервної освіти, професійно-технічних навчальних закладів з нагородженням Гран-Прі та відзначення вищих навчальних закладів Сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Навчальний заклад із Кропивницького представив цього року вагомі власні здобутки в номінації “
Cтановлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи» та був нагородженим золотою медаллю і Дипломом за активну участь у створення сучасної якісної системи національної освіти.

Залишається додати, що не залишився поза увагою організаторів проведення Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» і директор навчального закладу, до слова, одного з найкращих за якісними показниками в українській державі, Анатолій Єгорович Коротков, який нагороджений Дипломом за плідну працю иа активну організаторську діяльність із модернізації національної системи виховання.

Пресхцентр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністраціїКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!