Термінали самообслуговування допоможуть зекономити

27.09.17, 18:00

Спростили роботу з клієнтами та приймають платежі як готівкою, так і за безготівковими розрахунками у терміналах самообслуговування ПриватБанку (ТСО), які спрограмовані на прийом платежів клієнтів саме цих продавців - це про Фольксваген Центр Кіровоград «Порт-Олві», що по вул.В.Чміленка, 24, Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві», що по пр.Університетському, 3, автосалон/СТО «Бондан-Авто Кропивницький», що по вул.Героїв України, 6.

«Кожен бізнесмен лише тоді досягає успіху, коли вміє рахувати власні кошти, - розповідає Марина Сліпченко, керівник Напрямку розвитку і контролю банкоматної та термінальної мережі Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми пропонуємо реальну економію на касах, касирах та інкасації, що обходяться не дешево, встановивши термінали самообслуговування під прийом платежів на адресу одержувача. Під кожну конкретну торгову точку ПриватБанк програмує термінал для оплати за покупку чи послугу. Прийом платежів можливий як за готівковий так і безготівковий розрахунок (з будь-якої банківської карти)».

Використання терміналу самообслуговування для прийому платежів на адресу підприємства здатне замінити наявність каси або касира. Крім того, можна відмовитися від касових апаратів, торгових патентів та щоденної звітності - реєстрації розрахункових операцій, витрат на інкасацію. Зарахування коштів на рахунок підприємця відбувається протягом операційного дня до 18:30.

В свою чергу клієнти отримують зручний сервіс оплати, можливість використовувати всі опції ТСО, зарахування здачі від операції на мобільний номер або карту платника.

«Сьогодні з нами співпрацюють відомі продавці сільгосптехніки: компанія «Ландтех», ТОВ«Техноторг-Дон», запасних частин - компанія «Автотехнікс», поштові відділення національного поштово-логістичного оператора «Міст Експрес», - продовжує пані Марина. - Попит на цю послугу ПриватБанку говорить про актуальність нашого продукту, його доступність та економічність».

Сьогодні на Кіровоградщині встановлено 294 термінали самообслуговування та 180 банкоматів ПриватБанку.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!