Антикорупційна реформа: успіхи та провали

29.12.17, 16:00

Передноворічна дискусія на тему досягнень та недоліків перебігу антикорупційної реформи в Україні мала місце у Кропивницькому у рамках роботи мережі «Творці майбутнього» на Кіровоградщині.

На думку ініціаторки зустрічі – координаторки мережі «Творці майбутнього» Олени Сінченко, проблема корупції все так само існує і заважає проведенню і реалізації більшості важливих для держави реформ. Така проблема може навіть повністю перекреслювати всі досягнення останнього часу, адже Україна дійсно продемонструвала значний прогрес у проведенні реформ в останні роки, але необхідно прискорити боротьбу з корупцією.

Голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко під час зустрічі зазначив, що у плані боротьби з корупцією фактичні результати досить скромні. На його думку, за цим повинна пильно стежити влада: уряд і інші її органи, і справа не тільки в створенні інститутів або наявності необхідного законодавства, а й в тому, як воно реалізується.

На думку керівниці аналітичного відділу Асоціації Політичних Наук Юлії Бочарової-Туз, у 2017 році у нашій державі зросла активність прокуратури, нових антикорупційних органів. Крім того, вдалося «посилити силовий блок», зміцнити армію. Але залишається актуальною необхідність скасування правок до антикорупційного законодавства, що передбачає обов’язкове електронне декларування для антикорупційних активістів.

У новому році мережа «Творці майбутнього» на Кіровоградщині продовжить організовувати та проводити дискусії – слідкуйте за анонсами на сторінці: https://www.facebook.com/polityka.aps/Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек