Толерантність мовою мистецтва

Служити і захищати - гасло поліції. Поліція захищає людину у всій її несхожості, права та свободи всіх, без виключення членів суспільства.
Майбутні поліцейські обов'зково вивчають міжнародні і законодавчі акти, що встановлюють відповідні принципи. Можемо згадати тут і Загальну декларацію прав людини і Декларацію принципів толерантності. Проте толерантною людина не може бути тільки по роботі, інакше толерантність стає пасивною добровільністю і шанси на захист таких вразливих груп, як ЛГБТ, які досі залишаються невидимими у нашому суспільстві, тануть на очах.
Дослідження кажуть, що наше суспільство ще дуже далеке від того, щоб сприймати людину у її різноманітності. Поліція може і має стати одним з рушіїв позитивних змін, але, так само як й іншим людям, їй потрібна інформація, що розбиватиме міфи та упередження, на яких, на жаль, виховано багато людей.

"Окремо хочу підкреслити важливість "нестандартних" заходів. Безперечно поліцейські обізнані з нормою закону, але їм, як і звичайним людям дуже не вистачає моделей толератної поведінки, коректної лексики для спілкування з представниками ЛГБТ. Тоді на поміч приходить кіно. Історія конкретних людей, яку ти проживаєш разом із героями фільму, дає можливість відчути, що треба в тій чи іншій стуації".- зазначає Ольга.
Організаторка дякує за підтримку Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?