Найпопулярніші місця відпочинку для кіровоградців

09.08.15, 14:00

На Кіровоградщині існує 163 туристичні маршрути, з яких 10 розроблено департаментом культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації. Про це повідомляє сайт "Гречка" з посиланням на офіційну сторінку обласної адміністрації. Зокрема мешканцям області пропонуються туристичні маршрути "Природа Кіровгорадщини", "Земля Корифеїв", "Раєвські – династія героїв", "Золотими стежками Ексампею", "Кіровоград: Історія. Сучасність. Майбутнє", "Пам'ятки історії та культури Світловодського району", "Шевченковими слідами", тощо. На сайті "Тусовка" у розділі "Достопримечательности" ви знайдете чимало інформації про те, куди поїхати відпочити - цікаво, недалеко і недорого!

Найбільшим попитом серед жителів Кіровоградщини, розповідає директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська, користуються тури вихідного дня. Зокрема, на вихідних туристи подорожують до Кременчуцького водосховища з відвідуванням приватного зоопарку в селі Озера та Преображенського храму в селі Талова Балка Світловодського району, відпочивають у санаторії "Гусарське урочище" Новоукраїнського району, відвідують Свято-Хресто-Воздвиженську церкву із джерелами святого Миколая та святої Великомучениці Параскеви (село Іскрівка Петрівського району).

Популярністю користуються і маршрути вихідного дня до урочища "Каскади" (село Злинка Маловисківського району), а також на природні об'єкти "Чорний ліс" та озеро "Берестувате" (Богданівське лісництво Знам'янського району), озера "Велика та Мала скелі" (село Протопопівка Олександрійського району), "Монастирище" Устинівського району та Дендрологічний парк "Веселі Боковеньки" Долинського району.

Серед найпопулярніших об'єктів показу в області є Кіровоградські обласні краєзнавчий та художній музеї, заповідник-музей І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) "Хутір Надія" (село Миколаївка Кіровоградського району), Онуфріївський дендропарк, історико-архітектурний заповідник родини Раєвських (село Розумівка Олександрівського району), парково-музейний комплекс "Кіровоградщина авіаційна" (місто Кіровоград), Музей ракетних військ стратегічного призначення (селище Побузьке Голованіського району), а також Світловодського яхт-комплекс.

Читайте також:

Туристичний маршрут "Кіровоградське Поділля. Стежками пам'яті буремних років війни"


На кладбище боевых слонов холодной войны

Музей сельскохозяйственной техники в Петрово

10 мест Кировоградщины, которые стоит посетитьКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…