Кіровоградські юніори завойовують спортивні олімпи!
21 та 22 квітня кіровоградські юніори виборювали першість у Чемпіонаті області зі спортивної та художньої гімнастики “Олімпійські надії”. Змагання проходили у дитячо- юнацькій спортивній школі “Надія”, яка за десятки років існування підготувала олімпійських чемпіонів, переможців Міжнародних та європейських змагань. Слава кіровоградської школи спортивної та художньої гімнастики вже давно вийшла за межі України.
Навчальний рік у Кіровоградській БізнесШколі приніс неймовірну кількість цікавих занять, направлених не лише на засвоєння азів фінансової грамотності, але й на всесторонній гармонійний розвиток особистості.
Освітня програма “ЮніорБанк” стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?