Аналіз цієї проблеми слід починати зі з’ясування сутності понять структура економіки і структурне регулювання. Перше – це співвідношення різних елементів економічної системи, що відображають народногосподарські пропорції та стан суспільного поділу праці. Друге – це дії держави, направлені на структурні перетворення (зміни) в економіці, визначення її пріоритетних ланок та оптимального співвідношення між ними.
До них належать:
-створення нової структури суспільного виробництва, яке відповідає вимогам сучасного НТП;
-підвищення конкурентоздатності національної економіки;
-перехід від ресурсовитратного до ресурсозберігаючого виробництва;
-формування розвинутого споживчого сектору та інше.
Основними цілями структурної перебудови економіки нашої держави є:
-формування енергозберігаючої, інноваційної моделі розвитку економіки;
реструктуризація підприємств та технологічне оновлення виробництва;
Структурне регулювання здійснюється державою в тому числі через інвестиційну політику, яку сама формує.
Велосипед - це транспорт, який має бути доступним кожній людині. Незалежно від того, чи може вона сама крутити педалі. У цьому переконані активісти спільноти «Велокроп», які планують купити і відремонтувати велосипед-тандем (велосипед для двох) і катати на ньому слабозорих людей, людей з інвалідністю та людей, які з різних причин не можуть самі їхати на велосипеді....
Віднедавна лікарі та епідеміологи області розпочали відлік сезонного підвищення захворюваності на грип та ГРВІ....
Нова затишна кав'ярня "Ваніль", що відкрилася у Кропивницькому, чи не найкращий подарунок місту у сезон дощів та прохолодної погоди. Сімейний заклад, що його презентують місту Володимир Кравчук та Яна Антух, працює за адресою вул. Пацаєва, 11 б - біля маркету "Ятрань"....
Науково-технічна політика – це політика держави щодо формування умов, сприятливих для ефективного науково-технічного розвитку країни, зокрема – цілі та методи діяльності держави у науково-технічній сфері.
Законодавча база визначає правові, організаційні та фінансові засади розвитку науково-технічної сфери, створює умови для наукової і науково-технічної діяльності.
Необхідно звернути увагу на те, що передбачає механізм макроекономічного стимулювання. Це: нормативно-правове забезпечення системи державної підтримки фундаментальних і пошукових досліджень, в тому числі їх пряме фінансування; визначення пріоритетів у сфері науки і техніки, їх всебічна підтримка та заохочення; науково-технічне прогнозування та програмування; організаційна підтримка і забезпечення науково-технічної та інноваційної діяльності; підготовка наукових кадрів та інше.
ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ