Новости

03.03.20, 10:00
​Які з гіперлокальних медіа Кіровоградщини гендернонайчутливіші: результати лютневого моніторингу

Протягом тижня – з 11 по 17 лютого 2020 року, – відбувся перший гендерний моніторинг публікацій гіперлокальних медіа – п’яти друкованих ЗМІ («Новоукраїнські новини», «Вперед», «Долинські новини», «Знам'янські вісті» та «Світловодськ вечірній») та п’яти інтернет-видань («Голос Громади», «Комора. Інфо», «Моя Олександрія», «Новомиргородські вісті» та «Світловодськ») Кіровоградської області....

09.03.20, 10:00
Сутність та функції фінансів

Фінанси – це система економічних відносин, пов’язана із формуванням та використанням фондів грошових ресурсів. Як правило, в більшості випадків, у результаті фінансових відносин відбувається формування, розподіл і перерозподіл національного доходу країни.

10.03.20, 10:00
Економічний зміст податків

Податки – це обов’язкові платежі фізичних та юридичних осіб до бюджету, що здійснюються на умовах та в порядку визначеному законодавчими актами держави.

11.03.20, 10:00
Державний бюджет

Державний бюджет – це найбільший централізований грошовий фонд країни, що знаходиться в розпорядженні уряду і являє собою кошторис грошових доходів і витрат держави на певний період (як правило рік).

12.03.20, 12:00
Бюджетний дефіцит та державний борг

Недостатність коштів для реалізації планів закладених у видатковій частині бюджету, перевищення витрат бюджету над його доходами називається бюджетним дефіцитом.

13.03.20, 12:00
Національна економіка та макроекономічний рівень господарювання

Національна економіка – це система економічних інститутів та відносин, що функціонують в межах однієї країни та є виразниками її національних і економічних інтересів.

10.03.20, 14:00
Рятувальники розповіли дошкільнятам про важливість правил безпеки

Щоб безпека стала основою життя, формувати її навички потрібно у дітей із самого малечку. Адже малі дослідники у своїх експериментах нерідко заходять так далеко, що потрапляють у біду. Працівники Служби порятунку дуже добре знають, якою непоправною трагедією можуть закінчитися невинні дитячі пустощі, тому і взяли собі за правило, якомога частіше бувати у дитячих колективах, щоб подружити малечу з культурою безпеки....

10.03.20, 16:00
​Лідери дитячого самоврядування зібралися на чергову сесію

Нещодавно пройшла перша сесія чергового скликання обласного парламенту дітей, який є дорадчим органом з питань розвитку дитячого середовища в Кіровоградській області та вже 16 років плідно працює на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості....

11.03.20, 12:00
​Безпечне кохання: Я повинен сказати коханій, що в мене ВІЛ

Оксана і Максим зустрічалися два місяці. У них тільки розпочинався букетно-солодкий період, як хлопець дізнався, що він ВІЛ-інфікований. Сказати? Мовчати? Втекти від діагнозу?...

12.03.20, 14:00
​Представники і представниці громад Кіровоградщини - за виваженість в ухваленні змін до Конституції

Делегація членів Асоціації міст України в Кіровоградській області була найчисельнішою під час проведення публічних консультацій змін до Конституції України в частині децентралізації, що відбулись в Дніпрі, - повідомляє Кіровоградське РА АМУ....