Новости

22.09.19, 12:00
Теоретичні засади державного регулювання економіки

В основі регулювання національної економіки лежать різні економічні теорії. При уважному аналізі їх можна згрупувати за двома напрямками економічного лібералізму та економічного дирижизму.

21.09.19, 14:00
Державне регулювання і підтримка малого та середнього підприємництва

Основою цієї діяльності держави є Постанова Кабінету Міністрів України “Про концепцію Державної політики розвитку малого підприємництва” та Указ Президента “Про Державну підтримку малого підприємництва”.

20.09.19, 12:00
Державне підприємництво й управління державною власністю

Підприємницька діяльність держави є рівноправна з іншими суб’єктами. Державне підприємництво передбачає проведення націоналізації і денаціоналізації підприємств, створення державою власних підприємств та забезпечення управління і планування їхньої діяльності.

19.09.19, 14:00
​Основи ґендерно-орієнтованого бюджетування вивчали у Кропивницькому

Тренінг «Ґендерно-орієнтоване бюджетування на місцевому рівні: що це і як із цим працювати» - це частина реалізації громадської ініціативи "Європейська хартія рівності в дії" , яка спрямована на формування конкретних механізмів реалізації, політичного кроку по приєднанні міської ради Кропивницького до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад....

19.09.19, 12:00
Підприємництво як об’єкт державного регулювання

Перш за все необхідно з’ясувати сутність підприємництва та його особливості в Україні. Рекомендуємо таке його визначення: підприємництво – це ініціативна, самостійна господарсько-фінансова діяльність суб’єктів на свій ризик, під власну фінансову та майнову відповідальність у межах чинного законодавства, спрямована на досягнення комерційного успіху (отримання прибутку).

18.09.19, 16:00
​Українська органічна продукція підкорює міжнародні ринки

Наприкінці липня 2019 року українське підприємство видало першу міжнародну аграрну розписку з органічною продукцією в заставі, завдяки чому залучило 100 тис. євро фінансування від голландського кредитора. Йдеться про підприємство з групи компаній All in Foody, що розпочала свою діяльність у 2013 році з 200 га землі та спеціалізується винятково на органічній продукції. Компанія фактично щороку подвоювала свій земельний банк і наразі обробляє близько 8 тис. га на Житомирщині. Переважно вирощують сертифіковані органічні зернові (пшеницю, жито), олійні культури (високоолеїновий соняшник, сою), а також льон....

18.09.19, 12:00
Грошово-кредитне регулювання економіки. Сутність та значення регулювання банківської діяльності

Грошово-кредитне регулювання макроекономічних процесів складається з регулювання кількості грошей в обігу та зміни облікової ставки. Цей вид регулювання є антиінфляційним. Суб’єктом кредитно-грошової політики виступає Центральний банк України, а об’єктом – пропозиція та попит на грошовому ринку.

17.09.19, 12:13
​Не варто придумувати колесо, коли є така ж кругла... піцца!

Світ рухається вперед все швидше, і у нас з вами іноді не вистачає часу не те що приготувати їсти вдома, а й навіть зайти кудись та купити улюблену страву. Ми не будемо вас сьогодні вчити тайм-менеджменту – це наука, чи то пак мистецтво управляти часу. Ми запропонуємо вам інструмент, який допоможе мати вдома чи в офісі смачну їжу – у будь-який день та скільки її треба....

17.09.19, 12:00
Податки як інструмент регулювання економіки

Податки забезпечують ефективне державне регулювання економіки, виконуючи фіскальну і стимулюючу (економічну) функцію. Вони виступають як обов’язкові платежі, які надходять у державний бюджет у визначених законодавством розмірах та у встановлені строки.

16.09.19, 12:00
Октоберфест-2019: Нова локація – нові емоції!

Вперше за кілька років творча група «Jane&Vika» змінила локацію проведення свята«Октоберфест», і це було чудове рішення. Так, нам було приємно три роки поспіль відзначати свято пива на березі річки Інгул, але тепер, у затишному подвір’ї «АвокадоХол» відкрилися зовсім нові можливості, виникли нові емоції...

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Нинэлька .Новая детская театральная студия в Кировограде
Доброго вечора. Студія іще працює?
Михаил .Кировоградский главпочтамт
Красивые фото, но лучше бы номер телефона 19 отделения связи был правильно указан.
Вікторія .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Згодна, і ще й зручно замовляти, бо у центрі