Новости

24.09.19, 12:00
Форми державного регулювання економіки

Регулювання економіки здійснюється державою в різних формах. Перш за все, слід розрізняти довгострокове і короткострокове регулювання. Перше – це цілеспрямований вплив на обсяг і структуру інвестицій, рівень заощаджень в економіці. Головне завдання довгострокового регулювання полягає в проведенні структурних зрушень в економіці, розвитку наукомістких виробництв, розвитку відсталих в економічному розрізі регіонів.

23.09.19, 10:00
Особливості державного регулювання економіки перехідного типу

Вивчення цього питання слід починати зі з’ясування понять перехідна економіка та перехідний період.

22.09.19, 12:00
Теоретичні засади державного регулювання економіки

В основі регулювання національної економіки лежать різні економічні теорії. При уважному аналізі їх можна згрупувати за двома напрямками економічного лібералізму та економічного дирижизму.

21.09.19, 14:00
Державне регулювання і підтримка малого та середнього підприємництва

Основою цієї діяльності держави є Постанова Кабінету Міністрів України “Про концепцію Державної політики розвитку малого підприємництва” та Указ Президента “Про Державну підтримку малого підприємництва”.

20.09.19, 12:00
Державне підприємництво й управління державною власністю

Підприємницька діяльність держави є рівноправна з іншими суб’єктами. Державне підприємництво передбачає проведення націоналізації і денаціоналізації підприємств, створення державою власних підприємств та забезпечення управління і планування їхньої діяльності.

19.09.19, 14:00
​Основи ґендерно-орієнтованого бюджетування вивчали у Кропивницькому

Тренінг «Ґендерно-орієнтоване бюджетування на місцевому рівні: що це і як із цим працювати» - це частина реалізації громадської ініціативи "Європейська хартія рівності в дії" , яка спрямована на формування конкретних механізмів реалізації, політичного кроку по приєднанні міської ради Кропивницького до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад....

19.09.19, 12:00
Підприємництво як об’єкт державного регулювання

Перш за все необхідно з’ясувати сутність підприємництва та його особливості в Україні. Рекомендуємо таке його визначення: підприємництво – це ініціативна, самостійна господарсько-фінансова діяльність суб’єктів на свій ризик, під власну фінансову та майнову відповідальність у межах чинного законодавства, спрямована на досягнення комерційного успіху (отримання прибутку).

18.09.19, 16:00
​Українська органічна продукція підкорює міжнародні ринки

Наприкінці липня 2019 року українське підприємство видало першу міжнародну аграрну розписку з органічною продукцією в заставі, завдяки чому залучило 100 тис. євро фінансування від голландського кредитора. Йдеться про підприємство з групи компаній All in Foody, що розпочала свою діяльність у 2013 році з 200 га землі та спеціалізується винятково на органічній продукції. Компанія фактично щороку подвоювала свій земельний банк і наразі обробляє близько 8 тис. га на Житомирщині. Переважно вирощують сертифіковані органічні зернові (пшеницю, жито), олійні культури (високоолеїновий соняшник, сою), а також льон....

18.09.19, 12:00
Грошово-кредитне регулювання економіки. Сутність та значення регулювання банківської діяльності

Грошово-кредитне регулювання макроекономічних процесів складається з регулювання кількості грошей в обігу та зміни облікової ставки. Цей вид регулювання є антиінфляційним. Суб’єктом кредитно-грошової політики виступає Центральний банк України, а об’єктом – пропозиція та попит на грошовому ринку.

17.09.19, 12:13
​Не варто придумувати колесо, коли є така ж кругла... піцца!

Світ рухається вперед все швидше, і у нас з вами іноді не вистачає часу не те що приготувати їсти вдома, а й навіть зайти кудись та купити улюблену страву. Ми не будемо вас сьогодні вчити тайм-менеджменту – це наука, чи то пак мистецтво управляти часу. Ми запропонуємо вам інструмент, який допоможе мати вдома чи в офісі смачну їжу – у будь-який день та скільки її треба....

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Ресторан "Стейк-Хауз" Come In
Доброго всем времени суток! Побывала в этом заведении сегодня впервые и хотелось бы поделиться впечатлениями.…
Valeriy I.Кінний клуб "Terra Equina" запрошує на тренування
Меня как то раз лошадка сбросила с себя.Что-то ей не понравилось. Хорошо,что оказался рядом травмпункт Оболони…
Елена .Кредит для камікадзе
Дякую за вашу працю. Я подивилася виставу у місті Тростянець. Все було просто казково; море емоцій. Ви показали…