Новости

25.05.20, 14:00
​У Кропивницькому продажі нових авто впали на 46%

У квітні у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 70 нових автомобілів. Це на 46% менше ніж в аналогічний період минулого року...

25.05.20, 12:00
Структурно-циклічна криза України

Щoдo Укрaїни, тo глибoкa eкoнoмiчнa кризa є, перш за все, внутрішньою, що розпочалась як трансформаційна ще у 1990-ті роки і нe була тодi ні циклiчнoю, нi дoвгoхвильoвoю. Вoнa є чaстинoю всeoхoплюючoї кризи, якa випливає:

25.05.20, 10:00
​Сьомий Чілдрен Кінофест оголосив програму

Чілдрен Кінофест – фестиваль, який 7 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. У 2020 році він вперше відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті www.childrenkinofest.com...

24.05.20, 12:00
Глобальна фінансова та виробнича криза

Найвищий рівень глобалізації досягнуто саме у фінансово-інвестиційній сфері. Адже сьогодні загальновідомим став факт перевищення фінансово-грошових потоків річного обігу світової економіки (більше $600 трлн.) на порядок у порівнянні з її матеріальними потоками, включаючи ринки товарів і послуг, що відображає світовий валовий продукт (СВП 2008 р. – близько $60 трлн.).

23.05.20, 12:00
Обґрунтування теорії циклів

Слід зазначити, що поняття сектору, що лідирує, має витоки в ідеях видатного українського економіста Михайла Туган-Барановського. Ще у 1894 році він створив системну теорію періодичності промислових криз, обумовлених циклічністю інвестиційного процесу, що забезпечує довгостроковий підйом швидким розширенням одного або кількох ключових секторів. За теорією Туган-Барановського історія криз в Англії виявляє приливи і відливи економічного життя, що циклічно повторюються. Цикл буває довготривалим або короткочасним в залежності від конкретних економічних умов, що складаються в кожний історичний період. Цикл не представляє собою явища, що управляється математичним законом, оскільки кризи в Англії ХІХ ст. повторювались з інтервалом від 7 до 11 років.

22.05.20, 12:00
Великі цикли кон’юнктури та їх наслідки

Кожний черговий кондратьєвський цикл формується тоді, коли ядро саморозвитку технологічного укладу, що домінує, створює ядро нового технологічного укладу.

21.05.20, 12:00
Циклiчнiсть як oб’єктивнa зaкономiрнiсть eконoмiчнoго рoзвиткy

Глобальна світова економічна система має нелінійний, циклічний або хвильовий характер свого розвитку, що протягом ХХ ст. визначила наука. Її динаміку задає періодичність різних за структурою й тривалістю коливань, які утворюють собою циклічні процеси, сукупність яких може пояснити складну структуру глобальної як часової, так і просторової динаміки світової економічної системи у цілому.

20.05.20, 14:00
​На Кіровоградщині хворій на туберкульоз фельдшер «видає» ліки у віконце

Лікувати туберкульоз Олеся розпочала торік. Пройшовши стаціонарне лікування, жінка була безпечною для суспільства, не виділяла паличку Коха. Лікування Олеся продовжила вдома, у рідному селі неподалік Кропивницького. Протитуберкульозні препарати їй мав видавати місцевий фельдшер. Проте тут вона зіткнулася із зневажливим ставленням до себе, дискримінацією та осудом....

20.05.20, 12:00
Чистий економічний добробут

Застосування ВВП на душу населення як показника економічного добробуту є обмеженим з перерахованих у попередніх публікаціях причин.

19.05.20, 17:52
Складнощі життя до та після карантину обговорили у Кропивницькому

Сьогодні, 19 травня в Прес-клубі Кропивницького відбувся онлайн брифінг «Кропивницький: до і після карантину». Так, обговорити соціальний, медичний психологічний та політичний аспекти карантину в місті зібралися експерти з різних сфер, а саме підприємець Рафаель Санасарян, психологиня Колєва Анна, соціолог Едуард Клюєнко, політолог Руслан Стадніченко та сімейний лікар Ігор Туровський...

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…