Новости

25.05.22, 12:00
Зміна пріоритетів системи державного управління в умовах сучасної економіки

У статті висвітлено умови та причини зміни ролі держави у регулюванні соціально-економічних відносин. Доведено важливість переоцінки ролі держави в трансформаційних процесах.

24.05.22, 12:00
Проблеми розвитку традиційного капіталу в умовах управління розвитком інтелектуального капіталу

У статті розкриваються розвиток інтелектуального капіталу, його функціонування і необхідність в сучасній ринковій економіці, та поняття традиційного капіталу, його структури, властивостей та застосування у практиці господарювання.

23.05.22, 12:00
Управління боротьбою з тіньовою економікою України

Розглянуто сутність поняття тіньова економіка, його вплив на економічну систему. Досліджуються основні причини, які гальмують процес виходу економіки України з тіні, а також наведено низку заходів, які сприятимуть детінізації. Встановлено, що реальний рівень тіньової економіки в Україні перевищує допустиме значення і становить загрозу національній безпеці держави. З огляду на це, Україні необхідно розробити чітку довгострокову програму з детінізації економіки з суворим контролем за її виконанням.

22.05.22, 12:00
Національний банк України, його функції та роль в управлінні економікою

У статті розкривається сутність центрального банку, його місце та роль в банківській системі країни, функції, правовий статус та організаційна побудова Національного банку України, проблеми подальшого розвитку та монетарна політика НБУ.

21.05.22, 12:00
Управління фінансовим оздоровленням житлово-комунального господарства в Україні

У статті висвітлено проблеми розвитку і реформування житлово-комунального господарства України, перешкоди на шляху до енергозбереження житлово-комунальної інфраструктури, ефективність державної політики регулювання діяльності підприємств ЖКГ, фінансові механізми оздоровлення цієї сфери.

20.05.22, 12:00
Управління інноваційною діяльністю в Україні

У статті проаналізовано інноваційну політику країни, визначено основні завдання щодо структурноїперебудови національної економіки на науковихзасадах. Запропоновано шляхи і засоби розв’язання проблем у розвитку інфраструктури інноваційної діяльності.

20.05.22, 10:00
​Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Це відбулось на засіданні Уряду 10 травня. КМУ прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні» - про це повідомив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Кіровоградській області Сергій Пижов....

19.05.22, 12:00
Управління процесами інформатизації в Україні

У статті окреслено значення інформатизації суспільства, її стан та особливості в Україні. Досліджено переваги та недоліки інформатизації українського суспільства для швидшої адаптації держави до глобалізаційних процесів.

18.05.22, 12:00
Управління системою гарантування депозитів в Україні

У статті досліджується специфіка становлення дієвої системи гарантування депозитів в Україні, визначаються основні проблеми у даній сфері та розробляються шляхи їх подолання

18.05.22, 8:00
В Кропивницькому з'явився велопрокат

Друзі, поспішаємо поділитись з Вами чудовою новиною. Відтепер у нашому магазині є можливість взяти велосипед напрокат!

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!